2012 m. sausio 3 d., antradienis

Sugrįžtu .... (trečiasis Aviatrix)

        Su Naujais metais sveikinu visus ištikimuosius mano blogo skaitytojus, kurie vis dar aplanko mano namučius, nors jau visą mėnesį per darbus ir ligas neprisėdu nieko parašyti. Kalėdų karštinė, keletas mugių, dovanos dovanėlių mainams, namiškiams ir šeimai (o jos tik per plauką suspėtos padaryti ir tik pačios būtinosios, o ne visos besisukusios mintyse :( ), o po to prasidėjęs ligų laikotarpis, kuris dar ir dabar nepasibaigęs - visa tai atėmė iš manęs įkvėpimą dalintis darbeliais, kurių nuo paskutinių įrašų tikrai padaugėjo, o dar laukia iš anksčiau nepasidalinti dalykėliai. Tad nauji metai tikrai planuose yra darbingi įrašų rašyme. Žiūrėsime kaip man pavyks vykdyti planus ir pažadus šiemet ;)
       Taigi dėl norų ir planų - rašyti ir dalintis savo pastebėjimais bloge, baigti kiek įmanoma daugiau pradėtų darbų (UFO) ir pabandyti jau nuo sausio mėnesio megzti kojines (po vieną porą į mėnesį tikrai nenoriu pasiryžti , bet bent jau per porą mėnesiukų ar ketvirtį po vieną  porikę labai norėčiau numegzti).

      O sugrįžtu su dar viena Aviatrix kepurėle. Tiesa, numegzta ji dar rudens pradžioje - tik niekaip čia neasirodžiusi. Ją numezgiau pagauta bendros kepurėlių mezgimo bangos Prieraišiosios Tėvystės centre mano vedamame Rankdarbių klube.  Klubas pradėjęs savo veiklą su pakilimu, per pusmetį po truputėlį išsikvepia. Dėkui lankančioms ir kartu besidalinančioms savo pastebėjimais ir įkvėpimu bei savo žiniomis ;)
     Apie kepurėlę: tinkanti nuo 2 iki 4 metukų vaikiukui (tik sagutę reikia persiūti), megzta iš estiškos vilnos (pirkau "Mezgimo zonoje"). Visa vienspalvė ir smulkaus mezgimo, todėl tie ripulėliai, kurie labai gerai išsiryškina juos išmezgus kitos spalvos siūlais, dabar vos matomi. Miela ir švelni :) , bet ... mano jautruoliui ji "kanda" :(

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą