…ir kviečiame visus, kurie nori prisidėti ir padėti. Galima siūti, megzti, verti, rišti, piešti, lipdyti, kepti, virti, o galima viso to grožio ir gėrio ateiti įsigyti, juk Kalėdos jau už…  durų. Ir kaip visada, svarbu, rankų ir širdies šiluma. Kaip pernai. Kaip užpernai.
KADA? gruodžio 3d. (šeštadienį)
KUR? Hm… Vieta dar tikslinama (šiemet tai ne mokykla ar darželis, paramos gavėjai neturi savų “namų”, todėl ir skelbimas jau “užtemptas”). Gal kiek bravūriškai aš čia likus mažiau nei mėnesiui, bet laaaabai tikiu dviejų metų įdirbiu ir užaugusia mugės draugų armija. Spėsim? Spėsim! Čia vėliausiai šį savaitgalį atsiras adresas ir planelis, kur mugė vyks.
KAIP? Taip, kaip jau įprasta, laukiame dalyvių žinučių ir kelių darbų paveiksliukų adresu: kokonas.blog@gmail.com. Nersiuosi iš kailio ir bandysiu sudėti iki mugės visus grožius čia, DIDELIŲ DARBŲ skiltyje, kad visi seiles galėtų pavarvinti, o ateinantys “dovanautojai” jau iš anksto žinotų, ką šiemet pirks ir Kalėdoms pakiš po egle mamai, tėtei, bobutei… Kadangi šiemet mano “kailį” velėja dar vienas šviežias bamblys, tai šitam darbui jau turiu “nykštukų pagalbininkų gvardiją”. Bet vis tiek labai pagelbėtumėte, jei foto siųstumėte KOKONO formato – 72 rezoliucijos ir 500 pikselių pločio (jeigu visas šitas paaiškinimas Jums - kinų raštas, nekvaršinkit galvos, siųskit ką turit, “apsigrėbsim”.)